Skip links

Wyrwa Szczecin

Wyważanie kół

Jeżeli szukasz kompetentnego wyważania kół w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie działa nieprzerwanie od 1992 roku. Przez ten czas zdążyliśmy pozyskać zaufanie wielu Klientów, którzy korzystają z naszych usług do dziś. W bogatej ofercie i wielu usługach naszego serwisu można znaleźć m.in. wymianę ogumienia, wulkanizację, przechowywanie, napełnianie opon gazem, a także wyważanie kół.

wywazanie kol - szczecin

Dzięki wyważarce w naszym warsztacie koła Twojego samochodu będą idealnie wyważone. Przy sezonowej wymianie opon, a także przy ich naprawie powinno się wyrównoważyć koła.

Sygnały, które wskazują na konieczność odpowiedniego wyważenia kół:

  • Wibracje na kierownicy
  • Po wymianie opon
  • Mniejsza przyczepność do nawierzchni
  • Po naprawie opony
  • Nierównomierne ślady i szybkie zużycie opon, amortyzatorów
  • Niższy komfort jazdy
  • Zła kierowalność i hamowanie
  • Słyszalny specyficzny szum podczas jazdy

Nasi fachowcy odpowiednio zadbają o komfort Twojej jazdy. Wystarczy, że przybędziesz do nas i powierzysz nam swoje auto, a my skontrolujemy, sprawdzimy i zajmiemy się potrzebnymi elementami z naciskiem na Twoje bezpieczeństwo.

Zadzwoń teraz
wywazanie kol samochodowych w szczecinie

Stan techniczny układu jezdnego ogromnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz zużycie poszczególnych jego elementów. Dlatego tak istotne jest wyważanie kół. Nasi profesjonaliści przy użyciu specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu wyważą koła w samochodach każdej marki. Koła są ważnym elementem auta i mają bezpośredni kontakt z nawierzchnią. Składają się z felg i opon. Jeśli te dwa elementy źle współgrają ze sobą i nie są właściwie spasowane, prowadzi to do szybszego zużycia całego zawieszenia. Podczas jazdy występują drgania, które wyczuwalne są także na kierownicy. Niewyważone koła powodują nierównomierne zużycie bieżnika, w wyniku czego opona posiada miejsca bardziej wytarte od innych.

Jeśli czujesz się niepewnie podczas jazdy odczuwając wibracje na kierownicy i siedzeniu skontaktuj się z nami! Specjalistyczne wyważanie kół w naszym Auto Serwisie Wyrwa odbywa się skutecznie i szybko. Pamiętaj o tym, że nieprawidłowe ich wyważenie może mieć wiele negatywnych skutków i konsekwencji.

Kontakt:

Powiązane usługi:

Pompowanie kół gazem
Felgi i alufelgi