Skip links

Wyrwa Szczecin

Mechanik samochodowy w Szczecinie

Mechanik samochodowy w Szczecinie, który w rzetelny sposób naprawi Twój samochód, dbając przy tym o Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Zadzwoń teraz

Zatrudniamy najlepszych mechaników samochodowych w Szczecinie i okolicach.

Oferujemy jedynie sprawdzone i kompleksowe usługi związane z naprawą samochodów poparte wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Zapewniamy, że wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i solidnie, a nasz warsztat wyposażony jest w najwyższej jakości narzędzia i urządzenia.

mechanik samochodowy - szczecin

Dbamy o naszych klientów.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by jakość wykonywanych usług spełniała oczekiwania Klientów.

Uwielbiamy naszą pracę.

Jesteśmy mechanikami z powołania i czasami wydaje nam się, że w naszych żyłach płynie paliwo.

Oddajemy samochód na czas.

Rozumiemy, jak ważny jest czas realizacji, dlatego zawsze działamy szybko i skutecznie.

mechanik

Większość spraw załatwiamy od ręki.

Zadzwoń teraz

Usługi mechanika samochodowego.

Oferta usług wykonywanych przez naszych mechaników samochodowych dotyczy każdego aspektu naprawy.

Naprawa silnika i napędu

Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami głównymi silnika, napędu oraz wszelkich części i podzespołów z nimi związanych. Nie boimy się również pełnej diagnostyki!

Naprawa silnika Naprawa sprzęgła
Naprawa napędu Naprawa rozrządu
Diagnostyka samochodowa
mechanik szczecin - naprawa silnika

Naprawa zawieszenia i hamulców

Zapewniamy przystępną cenowo naprawę całego zawieszenia i układu hamulcowego. Mając na uwadze bezpieczeństwo, wykonujemy też dodatkową kontrolę!

Naprawa zawieszenia
Naprawa hamulców
Kontrola układu hamulcowego
mechanik szczecin - naprawa zawieszenia i hamulcow

Mechanik – Szczecin.

Jeżeli masz niemiłe doświadczenia związane ze swoim aktualnym mechanikiem w Szczecinie – koniecznie wypróbuj nasze usługi!

Zadzwoń teraz:

Tutaj nas znajdziesz:

ul. Zielonogórska 34B, Szczecin

Mechanik w Szczecinie musi wyróżniać się profesjonalizmem i konkurencyjnymi cenami. W Wyrwa Auto Serwis zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się naprawą samochodów wszystkich marek i modeli. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do obsługi i naprawy pojazdów. Specjalizujemy się w zagranicznych producentach samochodów, takich jak:  BMW, Audi, Skoda, Mercedes Benz, Volkswagen, Kia, Toyota, Honda, Opel, Nissan i Volvo. Nie obawiamy się jednak ekskluzywnych producentów pokroju Porsche i Infinity.

Jako mechanicy samochodowi wiemy co jest zepsute i jak naprawić źródło problemu. Lubimy być szczerzy, dzięki czemu prowadzimy najbardziej zaufany warsztat samochodowy w okolicach Szczecina. Przy każdej okazji szczegółowo wyjaśniamy Klientom, co jest nie tak, co trzeba zrobić, by to naprawić i ile czasu zajmie nam wykonanie tego zadania.

Co więcej, możesz być pewny, że naprawimy Twoje auto za pierwszym razem. Wiemy, że nie zawsze jest to łatwe zadanie, ale i tak to gwarantujemy! Naszym celem jest wyróżnienie się w województwie zachodniopomorskim jako prawdziwy i niezawodny mechanik samochodowy. Jeśli więc Twój samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy miał wypadek lub wymaga naprawy „na miejscu”, skontaktuj się z nami!