Skip links

Wyrwa Szczecin

Naprawa sprzęgła

Jeżeli szukasz sprawdzonej naprawy lub wymiany sprzęgła w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Sprzęgło to bardzo istotny element układu napędowego, dzięki któremu samochód może ruszyć z miejsca bez żadnych szarpnięć. W momencie jego uszkodzenia, które można rozpoznać najczęściej po łapaniu poślizgu podczas jazdy lub właśnie częstym szarpaniu auta przy jego rozruchu należy jak najszybciej zdiagnozować problem i usunąć usterkę.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Auto Serwisem Wyrwa w Szczecinie wszystkich kierowców, u których pojawiają się problemy podczas jazdy.

sprzeglo - szczecin

Długoletnie doświadczenie w naprawach silników i wymianach sprzęgieł różnego rodzaju i różnych marek samochodowych czyni nas ekspertami w danej dziedzinie. Co więcej, nasz warsztat samochodowy na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo Klientów.

Proponujemy szereg usług związanych ze sprzęgłem:

  • Kompleksowa naprawa i wymiana sprzęgła.
  • Montaż i demontaż sprzęgła lub jego części.
  • Wymiana części (łożyska, tarcze, tuleje, wałki).

W zależności od rodzaju samochodu, w modelach tylnonapędowych czy też w autach z napędem przednim wymiana sprzęgła będzie się znacząco od siebie różnić.

Zadzwoń teraz
naprawa i wymiana sprzegla w szczecinie

Jednak nie ma się czym martwić. Nasz wykwalifikowany i specjalistyczny zespół poradzi sobie zarówno z każdą marką samochodu, jak i z każdym sprzęgłem. Najczęstszą usterką w przypadku sprzęgła jest jego ślizganie się. Jest to typowy objaw zużycia tarczy sprzęgłowej lub zużytego koła zamachowego.

Jeśli tylko zauważysz w swoim samochodzie problemy ze sprzęgłem lub usłyszysz nieregularny stukot z okolicy silnika, a może pojawiają się wyższe obroty silnika przy danej prędkości niż zazwyczaj? W takich sytuacjach należy niezwłocznie udać się na wizytę i diagnostykę silnika do naszego warsztatu samochodowego. Jazda z uszkodzonym sprzęgłem może zakończyć się nagłym unieruchomieniem pojazdu, co warunkuje uniemożliwieniem dalszej jazdy autem. Ze względu na bezpieczeństwo swoje, a także swoich bliskich nie zwlekaj i umów się z nami już dziś!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Naprawa silnika Naprawa rozrządu
Naprawa napędu Diagnostyka