Skip links

Wyrwa Szczecin

Kontrola układu hamulcowego

Jeżeli szukasz kompetentnej kontroli układu hamulcowego w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Prawidłowe funkcjonowanie układu hamulcowego to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Musi on być sprawny, a wszelkie jego elementy muszą funkcjonować prawidłowo. W Auto Serwisie Wyrwa przeprowadzamy kontrolę całego układu hamulcowego, sprawdzając przy okazji cały stan techniczny pojazdu, dokonując m.in przegląd okresowy.

uklad hamulcowy - szczecin

Często wysyłane przez nasze samochody sygnały są bagatelizowane. Kierowcy nie traktują ich poważnie, tym samym narażają bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, pasażerów oraz innych kierowców na drodze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i posiadając szeroki wachlarz usług, a także bogatą ofertę produktów zajmiemy się między innymi diagnostyką układu hamulcowego samochodu każdej marki.

Dokładnie kontrolujemy:

  • Szczęki
  • Bębny
  • Tarcze
  • Piasta kół
  • Zaciski
  • Przewody układu hamulcowego
  • Płyn hamulcowy

Do głównych objawów, które powinny zaniepokoić każdego kierowcę należą piszczenia, zgrzyty w momencie zwalniania i hamowania auta, wpadanie pedału hamulca głębiej niż zazwyczaj, kiedy samochód przestaje hamować lub hamulec ręczy przestaje skutecznie działać. Ostrzegawcze może być zapalenie się jednej z kontrolek układu hamulcowego, która będzie oznaczać wymianę klocków, tarcz, konieczność uzupełnienia płynu lub nieszczelność całego układu.

Zadzwoń teraz
kontrola ukladu hamulcowego w szczecinie

Dla naszego zespołu specjalistów nie ma rzeczy nie do wykonania. Do wszystkich powierzonych nam zadań i zleceń podchodzimy z dokładnością i z dużym zaangażowaniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania skuteczności hamulców i wymiana zużytych elementów. Bez profesjonalnego sprzętu diagnostycznego często sami nie jesteśmy w stanie skontrolować i naprawić poszczególnych podzespołów. Nasi fachowcy służą doradztwem i pomocą.

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie zaprasza na diagnostykę silnika i kontrolę pojazdu, jego układów, podzespołów, przegląd okresowy, techniczny, wymianę i przechowywanie opon itp. Wszelkie interwencje związane z układem hamulcowym powinny odbywać się pod okiem wykwalifikowanych mechaników, dlatego też nie zwlekaj dłużej i zostaw swój samochód w naszym warsztacie samochodowym. Ochrona Twojego samochodu i troska o Twoje bezpieczeństwo to nasze priorytety! Zapraszamy!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Naprawa zawieszenia
Naprawa hamulców