Skip links

Wyrwa Szczecin

Przechowywanie opon

Jeżeli szukasz pewnego miejsca na przechowywanie opon w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Odpowiednie przechowywanie opon jest bardzo ważne. Opona jest delikatnym elementem którego trzeba chronić, aby po okresie zimowym lub letnim była sprawna i nadawała się ponownie do jazdy. Sposób składowania uzależniony jest od tego, czy chcemy przechować całe koła, czy tylko same opony. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest pozostawienie opon w serwisie oponiarskim. Za niewielką opłatą lub nawet bezpłatnie warsztat przechowa opony w odpowiednich warunkach do następnego sezonu.

Auto Serwis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując na swoim terenie skuteczną i bezpieczną przechowalnię opon. Zdajemy sobie sprawę, że, aby zadbać o właściwie składowanie trzeba mieć odpowiednie warunki i sporo miejsca.

przechowywanie opon - szczecin

Opony powinny być składowane w pomieszczeniu ciemnym, suchym i chłodnym, z dala od benzyn i olejów. Nie każdy ma taką możliwość, aby właściwie przechować swoje opony. Dla takich osób nasz serwis wulkanizacyjny oferuje usługę składowania kompletu opon. Mogą być Państwo pewni, że na naszym zapleczu opony przeczekają do następnego sezonu w jak najlepszym stanie.

Prawidłowe przechowywanie opon musi spełniać odpowiednie warunki:

  • Ochrona przed bezpośrednim wpływem światła słonecznego lub innego silnego oświetlenia
  • Pomieszczenie powinno być chłodne, suche i umiarkowanie wentylowane
  • W pobliżu opon nie mogą znajdować się środki degradujące gumę (oleje, smary, paliwa, kwasy itp.)
  • Opony powinny być zabezpieczone przed ostrymi przedmiotami, które mogą je uszkodzić tj: metal, drewno

Chciałbyś bezpiecznie i skutecznie przechować opony swojego samochodu, a nie masz ku temu odpowiednich warunków i zbyt wiele miejsca? Serdecznie zapraszamy do naszego Auto Serwisu Wyrwa. Zajmiemy się właściwym demontażem każdej opony, oznaczymy ją prawidłowo, aby przy ponownym montażu umieścić każdą z nich na właściwym miejscu.

Zadzwoń teraz
przechowywanie opon samochodowych w szczecinie

Gwarantujemy, że opony magazynowane w naszym serwisie będą miały zapewnioną odpowiednią ochronę, dzięki czemu nie stracą one swoich właściwości. Inaczej przechowywane jest ogumienie bez felg a inaczej chronione są opony z felgami.

W naszym serwisie wulkanizacji wszystkie opony przechowywane są w sposób bezpieczny i właściwy, co zapewne wydłuża ich żywotność i dłuższy czas eksploatacji. Zapewniamy odpowiednie warunki „zimowania” opon letnich i zapobiegamy ich uszkodzeniom oraz odkształceniom. Właściwe przechowywanie opon tylko w naszym Auto Serwisie Wyrwa w Szczecinie. Zapraszamy także na wulkanizację opon i wyważanie kół!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Sprzedaż opon
Wulkanizacja opon
Wymiana opon