Skip links

Wyrwa Szczecin

O nas

Poznaj jedyny taki warsztat samochodowy w Szczecinie, w którym szybka naprawa idzie w parze z przystępną ceną i gwarancją bezpieczeństwa.

Zadzwoń teraz

Wyrwa Auto Serwis to rodzinny warsztat samochodowy w Szczecinie, działający od przeszło 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie połączone z pełną rzetelnością sprawiły, że staliśmy się jednym z najbardziej zaufanych warsztatów w woj. zachodniopomorskim.

Bez względu na problem z samochodem lub ciężarówką możesz na nas polegać!

wyrwa - o nas

Co nas wyróżnia?

Oferujemy wydajną i profesjonalną usługę naprawy pojazdów wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych.

Rozsądne ceny

Wykonujemy usługi mechaniczne w bardzo konkurencyjnej cenie.

Wiele lat doświadczeń

Szlifujemy swój fach nieprzerwanie od ponad 20 lat.

Sprawna obsługa

Wyróżniamy się niezwykłą sprawnością w obsłudze klientów.

Pełna gwarancja

Przyznajemy nawet 90-dniową gwarancję po wykonaniu naprawy.

Jako nasz Klient, możesz spodziewać się rzetelnej oceny pojazdu z uczciwą wyceną kosztów końcowych i dużą dawką dobrego humoru. Nasi mechanicy samochodowi są przyjaźni, szybcy i wydajni, tak byś nie tracił czasu!

wyrwa auto serwis

Jak wygląda nasza historia i misja?

Niezmiennie od przeszło 20 lat zapewniamy rzetelną naprawę i wymianę części samochodowych dla kierowców ze Szczecina i okolic.

Historia firmy

Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku, dzięki Jerzemu Wyrwie. Stworzył on solidny fundament, który pokochały tysiące klientów. Aż po dziś dzień lokalizacja i idea pozostały niezmienione.

Misja firmy

Naszą misją jest umożliwienie kierowcom szybszego powrót na drogę, zapewniając skuteczną, profesjonalną i konkurencyjną usługę naprawy samochodu, z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Jako Wyrwa Auto Serwis, słyniemy z niespotykanego podejścia, rzetelności oraz jednych z najszybciej i najskuteczniej wykonywanych usług naprawy samochodu w Szczecinie. Mamy też przepyszną kawę! 😉

Kontakt: