Skip links

Wyrwa Szczecin

Pompowanie kół gazem

Jeżeli szukasz fachowego pompowania kół gazem w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

W Auto Serwisie Wyrwa nie tylko masz możliwość wymiany opon, ich bezpiecznego przechowania, sprawdzenia, ale także ich napełnienia gazem, co daje możliwość utrzymywania się ciśnienia przez dłuższy okres. Azot nie przenosi żadnych związków chemicznych, w tym wody, która mogłaby zaszkodzić oponom i felgom. Jest gazem bezzapachowym i bezbarwnym. Opona napełniona azotem jest w pewnie sposób chroniona bo gaz ten nie jest podatny na wilgoć.

pompowanie kol gazem - szczecin

Największą zaletą azotu jest fakt, że utrzymuje on ciśnienie w oponach trzykrotnie dłużej niż powietrze atmosferyczne. Wpływa to pozytywnie na stan techniczny felg samochodowych, a w szczególności tych stalowych.

Korzyści wynikające z napompowania kół gazem to przede wszystkim:

  • Większa i lepsza przyczepność samochodu do podłoża
  • Wydłuża się okres eksploatacji opon
  • Obniżenie zużycia paliwa, a mniejsze spalanie wpływa także korzystnie na ochronę środowiska
  • Korzystny wpływ na felgi (nie rdzewieją)
  • Azot utrzymuje ciśnienie w oponach trzykrotnie dłużej

Odporność azotu na zmianę temperatury powoduje także stabilne ciśnienie w oponie. Pozwala to na dłuższe jej eksploatowanie bez konieczności częstszego dopompowywania. A z kolei prawidłowe ciśnienie w kołach zapewnia im właściwą przyczepność do drogi, a także stabilność w prowadzeniu samochodu.

Zadzwoń teraz
napelnianie kol samochodowych gazem w szczecinie

Jeśli jesteś zawodowym Kierowcą i codziennie pokonujesz długie dystanse i trasy, bądź też użytkujesz auto w ekstremalnych warunkach pompowanie kół azotem jest idealnym i niezwykle korzystnym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do naszego warsztatu i Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie. Opróżnimy opony z powietrza pompą próżniową, a także napompujemy azotem w sposób odpowiedni i właściwy w Twoim samochodzie. Szeroki zakres usług i oferta godna polecenia. Nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się także profesjonalną naprawą układu hamulcowego i innych. Skorzystaj z oferty już dziś i ciesz się komfortową, a co najważniejsze bezpieczną jazdą!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Wyważanie kół
Felgi i alufelgi