Skip links

Wyrwa Szczecin

Naprawa układu napędowego

Jeżeli szukasz naprawy lub wymiany układu napędowego w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Wyrwa Auto Serwis to warsztat z długoletnim doświadczeniem, który świadczy zakres usług serwisowych, w tym wymianie i naprawie sprzęgła. Działamy przy pomocy specjalistycznego sprzętu diagnostycznego wraz z wykwalifikowanym zespołem pracowników wykonujących swoją pracę na najwyższym poziomie.

uklad napedowy - szczecin

Układ napędowy jest jednym z najbardziej precyzyjnych układów w aucie. W jego skład wchodzą sprzęgło, skrzynia biegów, półosie napędowe, a w samochodach z tylnym napędem na cztery koła dodatkowo występuje wał napędowy i dyferencjał.

Czynności wykonywane w naszym auto serwisie:

  • Naprawa układów napędowych
  • Wymiana sprzęgła, jego montaż i demontaż oraz regeneracja
  • Wymiana przegubów i półosi
  • Naprawa mostu napędowego
  • Naprawa wału napędowego
  • Wymiana łożysk
  • Wymiana rozrządu

Dla naszego zespołu pracowników ważne jest bezpieczeństwo Klientów, a także ich zadowolenie z naszych usług i produktów. Dlatego też staramy się, aby nasze części pochodziły od renomowanych dostawców, a wymiany sprzętu i poszczególnych elementów były skutecznie i nie generowały zbędnych kosztów w przyszłości.

Zadzwoń teraz
naprawa i wymiana ukladu napedowego w szczecinie

Większość układów napędowych sterowana jest elektronicznie, co powoduje, że zdiagnozowanie usterki czy jej zniwelowanie często bywa czasochłonne, pracochłonne i skomplikowane.

Jeśli uszkodzeniu uległa skrzynia biegów w Twoim samochodzie albo przeguby napędowe, a może pojawiły się luzy na łożyskach czy też zużyciu uległy części w Twoim sprzęgle? Nie masz się czym przejmować. Z tego typu problemami i usterkami idealnie poradzą sobie nasi wykwalifikowani mechanicy, którzy postarają się jak najszybciej usunąć awarię w Twoim aucie. Służymy fachowym doradztwem i skuteczną pomocą.

Nawiązujemy współpracą ze znakomitymi liderami w produkcji części. Staramy się, aby elementy zamienne były najwyższej jakości i przede wszystkim niewadliwe. Jeśli jakiś części nie mamy na stanie zamówimy je dla Ciebie! Staramy się sprostać każdemu zadaniu, a rzeczy pozornie niewykonalne i trudne nie stanowią dla nas żadnego problemu. Zapraszamy do Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie na naprawy główne silnika i naprawy bieżące układów napędowych oraz innych!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Naprawa silnika Naprawa rozrządu
Naprawa sprzęgła Diagnostyka