Skip links

Wyrwa Szczecin

Naprawa zawieszenia

Jeżeli szukasz starannej naprawy lub wymiany zawieszenia w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Zawieszenie to układ w samochodzie, który odpowiada za poprawne prowadzenie kół pojazdu, a także za cały komfort jazdy i podróżowania. Ma na celu tłumić drgania, które przenoszone są z nawierzchni, a także odpowiedzialne jest za bezpieczeństwo, zapewniając odpowiednią przyczepność kół do drogi. Bardzo istotne jest sprawdzanie i kontrolowanie stanu zawieszenia, gdyż w razie wykrycia jakichkolwiek uszkodzeń potrzebna jest jak najszybsza reakcja i wymiana wadliwego elementu.

Jeśli myślisz, że masz problem z układem kierowniczym i zawieszeniem? Serdecznie zapraszamy do Auto Serwisu Wyrwa w Szczecinie na kontrolę, przegląd okresowy i diagnostykę Twojego samochodu.  Poza ściąganiem na zupełnie inną stronę i podskakiwaniem, oznakami problemu z układem kierowniczym i zawieszeniem mogą być również nierównomierne zużycie opon i kiepskie prowadzenie się pojazdu, a także przechylanie się samochodu.

zawieszenie - szczecin

Jeśli zauważasz w Twoim samochodzie którykolwiek z tych problemów, lub jeśli masz pytania na temat geometrii kół, układu kierowniczego i zawieszenia, koniecznie wstąp do naszego serwisu Auto Serwis Wyrwa. Tutaj możesz liczyć na naszych wykwalifikowanych mechaników, którzy sprawią, że Twoja jazda będzie równie bezpieczna jak i przyjemna.

Dobór odpowiednich sprężyn (kolumn MC PERSONA), naprawy zawieszeń samochodowych, wymiany wahaczy, tulei (SILIENTBLOCK) drążków kierowniczych, układów kierowniczych, naprawa i regeneracja tylnej belki Peugeot i Citroen to tylko nieliczne elementy wykonywane w naszym profesjonalnym warsztacie. Pomożemy Ci także dokonać wyboru odpowiednich rodzajów amortyzatorów i uporamy się za Ciebie z ich instalacją.

Do głównych zadań naszego serwisu należy:

  • Sprawdzenie a także ewentualna wymiana amortyzatorów
  • Sprawdzenie a także ewentualna wymiana poduszek
  • Sprawdzenie a także ewentualna wymiana sprężyn
  • Sprawdzenie a także ewentualna wymiana wahacza, łożysk
  • Zamontowanie poszczególnych elementów
  • Kontrola i sprawdzenie zbieżności kół

Ostrożna jazda samochodem na pewno wydłuża żywotność zawieszenia, gdyż jazda po nierównej powierzchni zdecydowanie je skraca. Po wymianie elementów zawieszenia trzeba sprawdzać geometrię i zbieżność kół tak, aby zapewnić bezpieczeństwo w prowadzeniu pojazdem.

Zadzwoń teraz
naprawa i wymiana zawieszenia samochodowego w szczecinie

Ciągła praca amortyzatorów w trakcie jazdy powoduje ich naturalne zużycie, a im bardziej uszkodzone i zużyte są amortyzatory tym jest większe prawdopodobieństwo wypadku, a także zwiększa się ryzyko uszkodzenia części współpracujących z nimi takich jak: przeguby napędowe, przeguby zawieszenia. Przy niesprawnych amortyzatorach zmniejsza się żywotność opon.

Nasi rzetelni i profesjonalni mechanicy zadbają o bezpieczeństwo Twojego samochodu, a także o lepszy komfort podczas jazdy. Jeśli jest coś co zaczyna Cię niepokoić, a związane jest z podwoziem Twojego auta skontaktuj się z naszym serwisem Wyrwa w Szczecinie. Im szybsza Twoja reakcja na niesprawne zawieszenie, tym także niższe koszty naprawy i bezpieczniejsza jazda! Zapraszamy!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Naprawa hamulców
Kontrola układu hamulcowego