Skip links

Wyrwa Szczecin

Felgi i alufelgi

Jeżeli szukasz wysokiej jakości felg lub alufelg w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Auto Serwis Wyrwa to nie tylko warsztat samochodowy oferujący profesjonalne usługi na najwyższym poziomie ale także sklep, w którym znajduje się szeroki wybór części i akcesoriów samochodowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz mnóstwo zadowolonych i usatysfakcjonowanych Klientów.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom przygotowaliśmy najlepszą ofertę na oleje, opony, akumulatory czy felgi i alufelgi do pojazdów różnych marek. Jeśli więc szukasz części do swojego pojazdu skontaktuj się koniecznie z nami! Postaramy się jak najszybciej dopasować części do Twoich potrzeb i finansów.

felgi, alufelgi - szczecin

Felgi i alufelgi, które oferuje Auto Serwis Wyrwa to szeroki i zróżnicowany wachlarz produktów. Różnią się rozmiarem, wielkością średnicy, kolorami, a także parametrami technicznymi. W ofercie mamy felgi i alufelgi, które są przeznaczone do wielu marek samochodowych. Towar spełnia najwyższe normy pod względem jakościowym, a także oczekiwania naszych Klientów. Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i pełną gwarancję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Oferujemy felgi i alufelgi do samochodów:

  • Osobowych,
  • Terenowych,
  • Dostawczych
  • Ciężarowych.

Różne rodzaje felg i alufelg od najmniejszych po największe, stalowe i aluminiowe o różnym charakterze sportowym jak i eleganckim do wyboru w ogromnym asortymencie produktów od renomowanych producentów dostępne są w naszym Auto Serwisie Wyrwa w Szczecinie.

Zadzwoń teraz
sprzedaz i wymiana felg i alufelg w szczecinie

Felga to metalowa obręcz, na którą nakładana jest opona. Głównym jej zadaniem jest równomierne rozłożenie oporu toczenia opony, która ma na celu zapewnienie sztywności w trakcie pokonywania zakrętów.

Odpowiednio dobrane części do samochodów zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Bardzo ważną sprawą jest także właściwy dobór felg. W naszym warsztacie samochodowym nie tylko pomożemy dopasować idealne felgi do Twojego auta, ale możemy także zadbać o przechowywanie opon, dokonać przeglądu okresowego samochodu, jak i fachowo doradzić na wielu płaszczyznach motoryzacji. Jesteśmy przekonani, że prezentowane przez Auto Serwis Wyrwa produkty posłużą w eksploatacji przez wiele lat, a zakupione u nas felgi i alufelgi nie będą się odkształcać, lakier nie będzie odpryskiwać i nie będą pojawiać się inne dodatkowe problemy, z którymi zazwyczaj spotkają się kierowcy. Nasz asortyment wyróżnia się atrakcyjnym estetycznym wyglądem i przede wszystkim trwałością.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z darmowego konfiguratora felg. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służymy fachowym doradztwem i pomocą. Skontaktuj się z nami!

Kontakt:

Powiązane usługi:

Pompowanie kół gazem
Wyważanie kół