Skip links

Wyrwa Szczecin

Wulkanizacja opon

Jeżeli szukasz fachowej naprawy lub wulkanizacji opon w Szczecinie – zadzwoń!

Zadzwoń teraz

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie wulkanizacji opon, udzielając naszym Klientom fachowych porad. Wszelkie kwestie związane z wulkanizacją załatwiamy w miarę szybko. Konkretnie ustalamy terminy i miejsce wymiany opon lub naprawy. Szeroki wybór opon i felg znajduje się na terenie naszego warsztatu samochodowego Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie. Solidnie, a także z ogromnym zaangażowaniem i pasją zajmujemy się konserwacją oraz wyważeniem kół. Na życzenie Klientów zabieramy opony i je przechowujemy przez ustalony okres czasu. W naszej firmie wszystko jest do uzgodnienia.

Sprzęt w Auto Serwisie Wyrwa należy do jednego z najnowocześniejszych w woj. zachodniopomorskim, dlatego też wszelkie naprawy silników dokonane przez naszych wykwalifikowanych w swojej specjalizacji mechaników przebiegają szybko, sprawnie i skutecznie.

wulkanizacja opon - szczecin

Niezależnie od tego co w danym momencie jest potrzebne czy serwisowanie samochodu czy opon jesteśmy przekonani, że powierzając nam swoje auto dokonacie Państwo właściwego wyboru.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, dlatego też indywidualnie, starannie i solidnie podchodzimy do każdego zlecenia:

 • Badając najdrobniejsze elementy
 • Przyglądając się szczegółowo awarii
 • Starając się możliwie w jak najszybszy sposób rozwiązać problem
 • Testując i sprawdzając naprawione czy wymienione części

W ramach naszych usług oferujemy:

 • Naprawę opon
 • Wymianę opon
 • Wyważanie kół
 • Pompowanie kół
 • Szeroki wybór felg i alufelg
 • Sezonowe przechowywanie opon
 • Profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie motoryzacji

Nasz zespół fachowców, który wciąż poszerza swoje umiejętności i kwalifikacje, a także ofertę o produkty i usługi serdecznie zaprasza do naszego serwisu w Szczecinie. Gwarantujemy niezawodność i najlepszą jakość usług, a także asortymentu od najlepszych producentów. Produkty dostępne w naszym Auto Serwisie posiadają certyfikaty zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń teraz
wulkanizacja opon samochodowych w szczecinie

Auto Serwis Wyrwa w Szczecinie oferuje szeroki i zróżnicowany wybór opon zimowych i letnich bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo posiadamy ogromny wybór felg i alufelg od znanych producentów z gwarancją bezpiecznego użytkowania. Nasza kompetentna i profesjonalna obsługa doradzi i pomorze w wyborze opon do danego modelu samochodu, gdyż odpowiednie dopasowane części zagwarantują bezpieczeństwo, komfort i właściwy styl jazdy.

Długoletnie doświadczenie w branży i owocna współpraca z czołowymi i renomowanymi producentami ogumienia pozwala nam na oferowanie opon niezawodnych i trwałych o dobrej jakości w rozsądnych cenach.

Kontakt:

Powiązane usługi:

Sprzedaż opon
Wymiana opon
Przechowywanie opon